Na deskach teatru

W piątek 13 kwietnia wybraliśmy się – prawie 30 osobową grupą – do Teatru Powszechnego w Radomiu na spektakl pt. „Najdroższy”. Trzynasty, a w szczególności gdy wypada w piątek, jest postrzegany jako pechowy dzień, jednak niektórzy – jak główny bohater sztuki – takich dni miewają znacznie więcej, a nawet wyłącznie takie dni, co powoduje, że są uznawani za życiowych pechowców. Jednak zdarza się, że i do nich wreszcie los się uśmiecha. Nam uśmiechów nie brakowało, bowiem sztuka jest wypełniona inteligentnym humorem oraz błyskotliwymi dialogami. I być może jest tak ciekawa i fajna w odbiorze, gdyż pokazuje w krzywym zwierciadle obraz ludzkich zachowań i to tych mniej pozytywnych. Po lekkiej rozrywce wstąpiliśmy do „przydrożnej gospody” na „lekką kolację” i w tak przyjemny sposób rozpoczęliśmy weekend:)

Bardzo nam miło i cieszy nas, że zaproszenie do takiej formy rozrywki wzbudziło wśród mieszkańców gminy duże zainteresowanie. Jest to też sygnał dla nas, że są chętni do udziału w tego typu wydarzeniach, więc na pewno nie jest to ostatni raz. Oczywiście czekamy również na Wasze propozycje i sugestie.

Dziękujemy wszystkim za fajnie spędzony i udany wieczór.

A.Tyburcy-Masłowska

Fot. A.Tyburcy-Masłowska