Zaproszenie na warsztaty tematyczne

Stowarzyszenie Lepsza Gmina Gniewoszów przy współpracy z Lokalną Grupą Działania „Puszcza Kozienicka” oraz Wójtem Gminy Gniewoszów serdecznie zapraszają na warsztaty tematyczne: ceramiczne, wikliniarskie, mydlarskie, decoupage.

Zajęcia odbędą się zgodnie z harmonogramem w miesiącu grudniu 2018r.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach zapraszamy do Urzędu Gminy w Gniewoszowie pok nr 2, 5 lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 48 62 15 003

Ilość miejsc ograniczona.

 

Operacja pn. Warsztaty artystyczne – wspólne działania na rzecz mieszkańców gminy Gniewoszów mająca na celu „Promowanie obszaru objętego LSR poprzez imprezy, wydarzenia i warsztaty wzmacniające kapitał społeczny obszaru LGD” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD „Puszcza Kozienicka”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014 – 2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

2 thoughts on “Zaproszenie na warsztaty tematyczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *