Spływ kajakowy 15.08.2020r.

Nasza kajakowa przygoda powoli staje się tradycją, bo czwarty spływ kajakowy już za nami. W tym roku spływaliśmy rzeką Wieprz. W sobotę 15 sierpnia 37 osobową grupą wyruszyliśmy do Strzyżowic, skąd po 5 godzinach i pokonaniu około 18 km, dotarliśmy na Skoki.

Wybrana trasa okazała się bardzo ciekawa krajobrazowo i malownicza, bowiem Wieprz płynie licznymi zakolami, co bardzo podobało się uczestnikom. Tym samym potwierdzamy powszechną opinię, że rzeka Wieprz doskonale nadaje się do spływów kajakowych, polecamy i pewnie jeszcze tam zawitamy.

Pogoda jak zawsze nam dopisała, humory uczestników także, a czas w tak pięknych okolicznościach przyrody upływał przyjemnie.

Na zakończenie jak zawsze był przygotowany poczęstunek. Odpoczynek mieliśmy w super warunkach przy świetlicy wiejskiej – gdzie jest miejsce na ognisko, wiata, ławki, mogliśmy także skorzystać z toalety i kuchni – a to za sprawą Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Skokach, którym serdecznie dziękujemy za gościnę i miłe przyjęcie.

Dziękujemy uczestnikom. Jak zawsze był to miło spędzony czas.