ŚWIĘTO OWOCOBRANIA

Święto Owocobrania to doskonała okazja do podziękowania za tegoroczne zbiory i prezentacja dorobku rolników i sadowników z naszej Gminy.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Nasz Borek”, Sołtys wraz z Radą Sołecką oraz współorganizatorzy: Wójt Gminy Gniewoszów Marcin Gac oraz Stowarzyszenie Lepsza Gmina Gniewoszów już po raz drugi zorganizowały festyn rodzinny na placu przed budynkiem szkoły w Borku. Patronat honorowy nad imprezą objął Andrzej Jung Starosta Powiatu Kozienickiego, oraz Telewizja Nasz Powiat.

Oprócz oferty kulturalno-rozrywkowej w postaci występów pań z KGW Nasz Borek, zespołów Kłoczewiacy i Marylki, przygotowano moc atrakcji i konkursów dla najmłodszych uczestników festynu, w których dzieci bardzo chętnie brały udział. Święto Owocobrania upłynęło pod znakiem przepięknej jesiennej pogody i doskonałej zabawy. Każdy z uczestników festynu mógł znaleźć coś dla siebie czy to dla ciała czy dla ducha.

Nasze Stowarzyszenie po raz kolejny miało okazję do promocji książki „Gmina Gniewoszów Historia i Współczesność”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców naszej Gminy, ale również miłych gości, którzy odwiedzają nasze okolice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *