VII KONKURS FOTOGRAFICZNY „MOJA GMINA W OBIEKTYWIE” ROZSTRZYGNIĘTY

W dniu 23 sierpnia 2021 r. na sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gniewoszowie otwarta została wystawa fotograficzna prac konkursu „Moja gmina w obiektywie”. Uczestnicy konkursu w bardzo ciekawy sposób uwiecznili piękno naszej gminy. Temat VII edycji konkursu to: „Gmina Gniewoszów okiem fotografa”. W tegorocznym konkursie wzięło udział sześciu fotografów amatorów. Do wystawy komisja w składzie: Marcin Gac – przewodniczący, Anna Szymańska, Maria Witek oraz Anita Pawlonka – członkowie, zakwalifikowała 15 zdjęć. W czasie otwarcia wystawy Marcin Gac Wójt Gminy Gniewoszów, pogratulował zwycięzcom, podziękował za udział wszystkim uczestnikom, zapewnił także, iż komisja miała bardzo trudne zadanie, ponieważ poziom wykonanych zdjęć był bardzo wysoki. Zachęcił do oglądania zdjęć, ale też do podziwiania piękna urokliwych zakątków naszej gminy. Oto laureaci konkursu:

I nagroda – Aneta Lentas

II nagroda – Marcin Miturski

II nagroda – Stanisław Błażyński

III nagroda – Sylwia Stasiak

wyróżnienia otrzymały Amelia Morgaś oraz Jolanta Zawadzka – Sztobryn

Po zakończonej części oficjalnej uczestnicy spotkania przy słodkim poczęstunku, przygotowanym przez członkinie naszego Stowarzyszenia – współorganizatora tegorocznej wystawy, podziwiali piękno naszej gminy oraz piękno chwili zatrzymanej w kadrze.

fot. Stanisław Błażyński